Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Сбор средств для дочери чемпионки мира Татьяны Напалковой Електронна адреса
П'ятниця, 10 травня 2019 22:08

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/raznoe/napalkova.jpg
Дорогие друзья!

Серьезное испытание послала судьба выдающейся фехтовальщице – чемпионке мира Татьяне Напалковой (Чернявской) и ее семье.

У дочери Натальи – Марии Напалковой – диагностирован рак. В-клеточная фолликулярная лимфома, третьей степени злокачественности, третья стадия.

Сейчас Мария проходит лечение в Киеве в Национальном Институте рака в онкогематологическом отделении.

23.05 начало второго курса химиотерапии. Лечение по протоколу Бендамустин+Газива. Всего будет 6 курсов. Частично приобретены препараты на 2-ю и 3-ю химии. Осталось собрать 732 800 грн.


Федерация фехтования Украины обращается с просьбой помочь семье выдающейся спортсменки собрать необходимую сумму для спасения дочери!
 
Карта Приват-банка 4149 6293 0072 5314 Напалкова Мария Сергеевна
Карта Райффайзен Банк Аваль 4678 0800 9001 4163 Напалкова Мария Сергеевна

т. 0972655572
т. мамы 0671490586 Напалкова/Чернявская Татьяна