Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Пішов із життя Владлен Березовський Електронна адреса
Неділя, 19 квітня 2020 20:20
17 квітня, на 81 році життя помер Заслужений тренер України Березовський Владлен Олександрович. Він був відданим фехтуванню усе життя. Владлен Олександрович стояв біля витоків розвитку фехтування в Дніпрі. Довгі роки він працював у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури, де вчив любити спорт студентську молодь. Його зусиллями був створений спеціалізований зал, в якому працюють і тренуються найкращі фехтувальники Дніпра! Він завжди залишався оптимістом і до останнього працював з дітьми у СДЮШОР №6.

Федерація фехтування України співчуває рідним, близьким, друзям Владлена Олександровича Березовського.

Вічна пам'ять!