Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Пішов із життя Юрій Перженцев Електронна адреса
Понеділок, 16 листопада 2020 01:38
13 листопада 2020 року на 88-му році життя помер відомий в Україні та за кордоном майстер шабельного фехтування, тренер і спортивний педагог Перженцев Юрій Акимович.

Як учень заслуженого тренера СРСР, професора Андрієвського В.О. він гідно представляв львівську школу фехтування на зманнях найвищого рівня. З 1953 до 1962-го року Юрій Акимович ставав багаторазовим чемпіоном України з фехтування на шаблях в особистих і командних змаганнях. Також він – срібний призер чемпіонату СРСР (1954) та Спартакіади народів СРСР (1956) в командних змаганнях, бронзовий призер Всесвітніх студентських ігор (1957) та Спартакіади народів СРСР (1959) в командних змаганнях.
 
Як спортивний педагог, упродовж багатьох років Юрій Акимович плідно працював зі студентською молоддю у Львівському інституті фізкультури та університеті "Львівська Політехніка". Підготував велику групу майстрів спорту та кандидатів у майстри спорту.

З 1973 до 1976-го року на запрошення Федерації фехтування Болгарії працював зі збірною командою цієї країни.

Національна федерація фехтування України від імені всієї фехтувальної спільноти нашої держави висловлює щирі співчуття рідним і близьким Юрія Акимовича. Впевнені, що світла пам'ять про нього залишиться у серцях всіх, хто його знав.

Заупокійна служба і чин прощання з покійним відбудуться 16 листопада о 13.00 у Каплиці, вул.Пекарська.