Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Григорій Крісс. Поєдинок заради майбутнього Електронна адреса
Четвер, 24 грудня 2020 14:51
«Григорій Крісс. Поєдинок заради майбутнього» – захоплююча історія про хлопця з післявоєнного Києва, який перетворився в геніального спортсмена і фехтувальника, якого боялися і поважали в усьому світі.

Григорій Крісс – зовсім не схожий на героя. У дитинстві був хуліганом – вибив учителю два зуба, на тренуванні вдарив старшого хлопчика в ніс. А одного разу його вигнали і зі школи та  з фехтувальної секції.

Однак геніальний тренер Семен Якович Колчинський, поборов своє самолюбство повернув Григорія в спорт. Тоді в 1956-му мало хто розумів, навіщо наставник няньчиться з цим «пацаном». Що з такого може вирости?

Тепер ми знаємо: тренер не помилився. Григорій Крісс став олімпійським чемпіоном, п'ятиразовим чемпіоном СРСР, триразовим чемпіоном світу, директором школи олімпійського резерву «Динамо», наставником з фехтування Національної збірної України.

Його боялися в усьому світі, під нього тренували спортсменів, йому влаштовували провокації. Його життя сповнене неймовірних пригод. Тут і бійки, і непрості відносини з партійними бонзами, і дружба з легендарними особистостями світового спорту, і, звичайно, фантастичні перемоги.

Інтуїція і реакція, особливе чуття фехтувальника допомагали йому не тільки на доріжці, але і в поєдинках з чиновниками, бюрократами і життєвими негараздами.

Григорій Крісс – герой без зайвої правильності і повчальності, але зі сталевою волею, приголомшливою харизмою і непереможною силою духу.

Фільм можна назвати майстер-класом з виживання в професії, адже принципи і секрети, якими діляться геніальні атлети, можна застосовувати в будь-якій сфері, у будь-якій ситуації.

Стрічка містить ексклюзивні інтерв'ю з зірками українського та світового спорту.

Біографія Григорія Крісса подана через призму найяскравіших епізодів: «напад» на вболівальників під час чемпіонату світу в Мехіко в 1968 році, історія про «секретну зброю» тренера Колчинського, провокації конкурентів, курйози під час зустрічей з уболівальниками та багато іншого.

Дивитись фільм за посиланням.