Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Харлан отримала відзнаку від FIE за перше місце у світовому рейтингу в сезоні-2019/2020 Електронна адреса
П'ятниця, 19 лютого 2021 17:28
Українську шаблістку Ольгу Харлан нагородили відзнакою від Міжнародної федерації фехтування (FIE) за завершення сезону-2019/2020 на першій сходинці світового рейтингу.

Нагородження фехтувальниці проводив президент Федерації фехтування України та міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

Про те, що Харлан отримала відзнаку FIE, було відомо ще в грудні минулого року, однак через пандемію COVID-19 вручення нагороди постійно переносилось. Урешті медаль направили до Федерації фехтування України, аби урочисто передати її Ользі на Батьківщині.

Зазначимо, що українська шаблістка вже п’ять разів у кар’єрі закінчувала змагальний сезон як лідерка світового табеля про ранги. Цього разу Харлан отримала відзнаку за низку успішних виступів на міжнародній арені, а саме – за бронзу на етапі Кубка світу у французькому Орлеані, золото на аналогічних змаганнях у Солт-Лейк-Сіті, США та за золото на Гран-прі Монреаля в Канаді.