Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Олімпійська Чемпіонка Яна Шемякіна нагороджена орденом «За заслуги» II ступеня Електронна адреса
Середа, 11 березня 2015 00:08

altПрезидент України Петро Порошенко своїм указом № 126/2015 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня» нагородив Олімпійську Чемпіонку Яну Шемякіну орденом «За заслуги» II ступеня.

«За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі професійні здобутки та самовіддане служіння Українському народові постановляю:
Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

ШЕМЯКІНУ Яну Володимирівну – чемпіонку Олімпійських ігор, чемпіонку і дворазову призерку чемпіонату Європи, призерку чемпіонату світу з фехтування, м. Львів» – говориться у тексті указу на офіційному сайті Президента України.

Федерація фехтування України вітає Яну Шемякіну з отриманою високою нагородою.