Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Герої спортивного року: Чоловіча збірна з фехтування на шпагах - найкраща команда! Електронна адреса
Четвер, 14 квітня 2016 23:03

 Дев'ятого квітня в Київському національному академічному театрі оперети відбулася ювілейна церемонія «Герої спортивного року - 2015».

Відкрили урочистий захід президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко, повідомляє прес-служба НОК.

Переможцем номінації «Найкращий спортсмен» став діючий чемпіон світу з греко-римської боротьби Жан Беленюк, «Найкращою спортсменкою» була визнана чемпіонка світу з біатлону Валентина Семеренко, а «Найкращим тренером» - Геннадій Сартинський, який є особистим наставником гімнаста Олега Верняєва.

Українські фехтувальники теж не залишилися осторонь. Варто зазначити, що в номінації «Найкраща команда» всі три позиції претендентів на перемогу зайняли представники Національної федерації фехтування - жіночі збірні з фехтування на шпагах (Яна Шемякіна, Анфіса Почкалова, Ксенія Пантелеєва, Олена Кривицька) і шаблях (Ольга Харлан, Олена Кравацька, Аліна Комащук, Олена Вороніна, Ольга Жовнір, Галина Пундик), а також чоловіча збірна з фехтування на шпагах (Богдан Нікішин, Дмитро Карюченко, Максим Хворост, Анатолій Герей).

У підсумку, «Командою року» стали шпажисти, які в липні 2015-го вибороли для України історичне золото на чемпіонаті світу в Москві, вигравши у фіналі у збірної Кореї з рахунком 34:24.

Усім переможцям церемонії були вручені сертифікати на 10 000 гривень від компанії "Епіцентр". Також офіційний партнер Олімпійського комітету PEAK Sport забезпечив володарів "Спортивного Оскара" екіпіровкою.

Учасниками насиченої концертної програми урочистостей були співачки Альоша, Ольга Цибульська, Тамара Ходокова, група "Клей Угрюмого", ілюзіоністи Олена та Віталій Горбачевські.

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/hero2015/hero-2016-2.jpg
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/hero2015/hero-2016-5.jpg
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/hero2015/hero-2016-1.jpg
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/hero2015/hero-2016-4.jpg