Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Ольга Харлан – «Спортсменка року», збірна шаблісток – «Команда року» Електронна адреса
Вівторок, 04 квітня 2017 01:52
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/hero2015/17545583_1324183217661205_6399333145611273591_o.jpg
На головній спортивній арені країни НСК «Олімпійський» в затишному «Олімпійському дворику» відбулася щорічна Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року», яка традиційно зібрала цілу плеяду видатних спортивних особистостей країни: неперевершених легенд минулого, яскравих зірок сьогодення та обдарованих надій майбутнього.

Авжеж, захід не обійшовся без українських фехтувальників. Наші шаблістки Ольга Харлан, Олена Кравацька, Олена Вороніна та Аліна Комащук були номіновані на звання «Команда року», а лідер збірної – Ольга Харлан – була представлена одразу у двох номінаціях – «Народний вибір» та «Спортсменка року». За підсумками церемонії, наші фехтувальниці-таки зібрали справжній урожай з нагород. Харлан перемогла у категорії «Спортсменка року», збірна шаблісток здобула вікторію в номінації «Команда року».

Окрім численної кількості зірок українського спорту на урочистий захід, організований Національним олімпійським комітетом України та Міністерством молоді та спорту, завітав виконуючий обов'язки президента Європейських Олімпійських Комітетів Янез Косьянчич.

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/hero2015/17758632_1324188160994044_7948483741542181443_o.jpg
На святі також були присутні президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, Киівський міський голова Віталій Кличко, перший заступник міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, заступник міністра молоді та спорту Микола Даневич, віце-президенти НОК: Володимир Бринзак, Равіль Сафіуллін, Григорій Суркіс, представники державних і громадських інституцій та багато інших поважних гостей.

За матеріалами НОК України.