Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Наші фехтувальники – серед володарів спортивного «Оскару-2019» від НОК України Електронна адреса
Вівторок, 10 березня 2020 03:09
Олімпійська чемпіонка з фехтування на шаблях Ольга Харлан перемогла в номінації «Народний вибір» на «Героях спортивного року-2019».

Шанувальники визначили Ольгу найкращою спортсменкою року серед українських чемпіонів світу з олімпійських видів спорту. В 2019-му вона виграла чемпіонат Європи та світу, а також завершила сезон на першій сходинці світового рейтингу FIE й здобула Кубок світу.

Це вже п’ята відзнака від НОК України для шаблістки. Раніше Ольга чотири рази ставала «Спортсменкою року».

У 2020-му фехтувальниця також була представлена в номінації «Спортсменка року», але цього разу статуетку забрала наймолодша дворазова чемпіонка світу з дзюдо Дар’я Білодід.

Цікаво, що нашим фехтувальникам вдалось відзначитись у ще одній категорії престижної премії. Збірна шпажистів у складі Богдана Нікішина, Анатолія Герея, Ігоря Рейзліна, Романа Свічкаря перемогла в номінації «Найкраща команда року». В 2019-му наші хлопці вибороли срібло на світовій першості в Будапешті.
 
Останній раз українським шпажистам вдавалось виграти цю номінацію ще в 2016-му. Тоді в сезоні 2014/2015 команда в складі Нікішина, Герея, Максима Хвороста та Дмитра Карюченка принесла Україні історичне золото на чемпіонаті світу в Москві, перемігши у фіналі збірну Південної Кореї.