Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
«Легенди клинка» у Києві Електронна адреса
Понеділок, 01 березня 2021 21:44
З 12-го по 15 березня в столиці України пройде виставка «Легенди клинка», де свою видатну колекцію представить Олімпійський чемпіон Барселони-1992 та шестиразовий чемпіон світу з фехтування на шаблях Георгій Погосов.
 
Колекція налічує понад 2000 експонатів. Це захопливий екскурс у світ фехтування і його історію. Фотографії, переважно з автографами, квитки на олімпійські турніри, чемпіонати світу, програмки представницьких турнірів, поштові конверти, картки, марки, плакати та багато іншого. Є експонати з 1800 по 1910 роки. Також в колекції представлені автографи кращих українських фехтувальників минулого і сьогодення. 

2015-го Георгій Погосов проводив виставку в Стенфордському університеті (США), в якому працював понад 20 років. Вона отримала високу оцінку президента МОК Томаса Баха, принца Монако Альбера II та керівництва Міжнародної федерації фехтування (FIE). Експерти та колекціонери одностайно визнають, що подібних за масштабністю і змістом колекцій, присвячених фехтуванню, у світі більше не існує.
 
Завдяки підтримці віцепрезидента Національної федерації фехтування України Сергія Міщенка все це кияни та гості столиці зможуть побачити на власні очі, відвідавши з 12-го по 15 березня Klitschko Expo на НСК «Олімпійський». Вхід - безплатний.