Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Президент НОК Сергій Бубка привітав з європейськими нагородами Електронна адреса
Понеділок, 26 липня 2010 11:26

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав спортсменів, тренерський склад та Федерацію фехтування зі здобутими нагородами на Чемпіонаті Європи 2010 у Лейпцигу. У своєму привітанні Сергій Назарович відмітив, що здобуті «золото», два «срібла» та «бронза» є яскравим свідченням високого класу українських фехтувальників, та висловив впевненість, що цей заслужений успіх стане важливою віхою на шляху до нових яскравих здобутків!

Завантажити повний текст привітання