Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Президент України відзначив високий організаційний рівень Чемпіонату Світу з фехтування 2012 Електронна адреса
П'ятниця, 19 жовтня 2012 13:24

alt18 жовтня на відкритті ІІІ Спортивного конгресу України, Президент України Віктор Янукович нагадав, що 2012 рік був для нашої держави насиченим масштабними спортивними подіями. Серед інших спортивних заходів, проведених в 2012 році в Україні, Президент відзначив високий організаційний рівень Чемпіонату  Світу з фехтування, який відбувся у квітні місяці в Київському Палаці Спорту.

Також Президент звернув окрему увагу на гідний виступ українських збірних на іграх XXX Літньої Олімпіади й XІV Паралімпіади в Лондоні.