Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Конференція делегатів НФФУ Електронна адреса
Понеділок, 23 березня 2009 15:33

Національна федерація фехтування України має честь повідомити Вам, що 26 березня 2009 року у конференц-залі Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, що знаходиться за адресою вул. Еспланадна 42, відбудеться Конференція делегатів НФФУ. Початок Конференції в 12.00.

На порядок денний Конференції серед інших винесені наступні питання:

  • вибори Президента НФФУ (кандидат Міщенко С.О.);
  • вибори Віце-президентів НФФУ (кандидати Гутцайт В.М.; Азарченков П.М; Григорович Л.С. (Народний депутат України); Віце-президент з міжнародних питань – Парамонов М.С.);
  • вибори відповідального секретаря (кандидат Шевчук О.М.);
  • вибори у Президію НФФУ.
Конференція буде проходити у закритому форматі, але по закінченню конференції у 16.00 усі бажаючі поспілкуватися з учасниками Конференції запрошуються до конференц-зали Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.