![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/изображение_viber_2022-03-07_14-26-17-681-952x1024.jpg)
На першому місці у рейтингу сезону 2021/22 завершила Європейський кадетський цикл українська шпажистка Емілі Конрад.
14-річна спортсменка з Києва взяла участь у п’яти етапах. Зокрема в її активі два срібла у Хайденхаймі та Братиславі, а також бронзова нагорода чемпіонату Європи, який сьогодні фінішує у місті Новий Сад (Сербія).
Також відзначимо, що третє місце серед шпажисток за підсумками сезону у вихованки Львівської академії фехтування Анни Максименко, яка, нагадаємо, стала переможницею етапу у Белграді.
Вітаємо та пишаємося!