З 29 по 30 січня на доріжках столичного ЦСКА ЗСУ представниці фехтування на шпагах визначали найсильніших в рамках юніорського чемпіонату України. Як і днем раніше серед хлопців Дмитро Микитенко, золотий дубль оформила Емілі Конрад. 14-річна киянка зійшла на найвищу сходинку п’єдесталу в особистій першості та разом з подругами по команді Києва Олександрою Романовою, Поліною Кулешовою та Юлією Мукоїд.
У перший день змагань юна чемпіонка виграла усі шість боїв в групі, а потім п’ять в олімпійці. Відзначимо, що долю півфінального поєдинку Емілі проти львів’янки Анни Максименко визначив один укол (10:9). Більш переконливою вийшла її перемога у фіналі над Олександрою Романовою (15:9), яка натомість в 1/2 також з мінімальною перевагою здолала опір Катерини Дзюбан (15:14). Відтак третя сходинка п’єдесталу вийшла повністю львівською.
Цікаво, що це сталося не лише в перший день змагань, а й у другий, коли на доріжки ЦСК ЗСУ вийшли команди. Поступившись одним уколом 44:45 Дніпру-1, Анна Максименко, Катерина Дзюбан, Валерія Білоус-Гріджак та Єлізавета-Ольга Корнійчук у поєдинку за третє місце змусили скласти зброю Київ-2 (45:37).
Дніпрянки Катерина Ламза, Марія Середа, Софія Сіденко та Марія Євдокимова у фіналі все ж програли 33:41 київській команді на чолі з фіналістками особистої першості Конрад і Романовою.
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/1-12.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/2-10-1024x823.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/Screenshot_2022-01-30-18-23-18-210_com.instagram.android-830x1024.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/3-9.jpg)