Дві нагороди вибороли українські спортсмени на Кубку Італії з фехтування серед кадетів, який проходив цього вікенду у місті Ровіго. Даніїл Мазур став найкращим серед 218 учасників змагань шпажистів. Бронзу здобула шаблістка Валерія Моренець-Кубанська.
На шляху до першої сходинки п’єдесталу 16-річний шпажист з Хмельницького виграв п’ять з шести боїв у групі та сім в олімпійці, зокрема в 1/2 проти Джакомо Берніні (14:13)фінальний проти Мірко Комеро (15:9).
Моренець-Кубанська, не програвши жодного поєдинку у «пулі», отримала другий номер при посіві. У турі прямого вибування юна одеситка провела чотири поєдинки: з трьох вийшла переможницею, і лише в 1/2 поступилася майбутній чемпіонці Максіме Еспозіті (11:15).
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/1-2-808x1024.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/2-1-640x1024.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/3-3-1024x670.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/4-1-1024x586.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/5-1024x526.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/6-1024x499.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/279277260_420756923383702_9086882825534917483_n-1024x622.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/279314588_420756700050391_2944966713048014902_n-1024x575.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/279332160_420757310050330_432105055246147356_n-1024x799.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/279485261_420756876717040_6875516440879085244_n-1024x511.jpg)