Сьогодні, 28 травня, на чемпіонаті Європи серед спортсменів до 23 років найсильніших в особистій першості визначали шпажистки та рапіристи. І другий день змагань у столиці Естонії приніс нагороду збірній України. Бронзу здобула Анастасія Самко.
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/284936745_6015695048456943_1976314693023636584_n-1024x489.jpg)
23-річна киянка розпочала боротьбу із показника три перемоги / три поразки у групі, після чого стартувала в олімпійці під номером 38. В 1/32 вихованка Руслана Тимошенка взяла гору над господаркою доріжки Каролін Лоіт (15:12), в 1/16 – над Зоф’єю Янеллі з Польщі (15:5), в 1/8 – над італійкою Гайєю Традіті (15:12).
Перемога у додаткову хвилину над третім номером посіву румункою Александрою Предеску (10:9) вивела нашу шпажистку в 1/2. Там поступаючись після другого періоду двома уколами (10:12), Самко зуміла відновити статус-кво (12:12), але цього разу на пріоритеті фортуна була на боці суперниці Реки Галфалві з Угорщини (14:15).
Таким чином Анастасія стала бронзовою медалісткою Євро-2022.
Завтра, 29 травня, особисті нагороди ЧЄ розіграють шпажисти та шаблістки.
РЕЗУЛЬТАТИ:
Шпага, жінки (особисті) | Рапіра, чоловіки (особисті) |
1. Дар Хечт (Ізраїль) 2. Река Галфалві (Угорщина) 3. Анастасія Самко (Україна) 3. Алессандра Боцца (Італія) | 1. Рафаель Саван (Франція) 2. Нільс Рабінгер (Німеччина) 3. Алессіо ді Томмазо (Італія) 3. Філіппо Маккі (Італія) |
…29. Дарина Заболотна (Україна) …46. Олександра Романова (Україна) …57. Поліна Кулешова (Україна) | …19. Євген Лазаренко (Україна) …32. Богдан Пнівчук (Україна) …33. Ігор Юрін (Україна) …42. Даниїл Гойда (Україна) |
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/284669148_6015697448456703_2483358322425541545_n-1024x894.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/283878584_6014799938546454_6435471297853799554_n-1-1024x1021.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/284969277_6015694901790291_3135956093082121502_n-1024x815.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/281846693_6014799348546513_3596687160632465228_n-1024x975.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/284807289_6015695135123601_3596498819942547763_n-1024x618.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/284963058_6015697168456731_8813979128551594250_n-953x1024.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/284640124_6014467608579687_6929753871214064339_n-978x1024.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/284559009_6014468931912888_3232729377741442046_n-2-1024x780.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/284650898_6015710425122072_4023916651143291578_n-1024x1012.jpg)