🤺🇺🇦🥇🥇Два золота і 🥉бронза – такий здобуток збірної України з фехтування на ІІІ Європейських іграх у Кракові-2023. У медальному заліку ми на четвертому місці після Франції🇫🇷 (3🥇 2🥈), Італії🇮🇹 (2🥇 2🥈 3🥉) та Польщі🇵🇱 (2🥇 2🥈).
🇺🇦👏Ще раз вітаємо наших медалістів та тренерів, дякуємо усій команді за пророблену роботу, а також тим, хто підтримував, тримав кулаки і вболівав за наших спортсменів впродовж останніх шести днів!
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/EG__itogiREEEEED-1024x722.jpg)