Головна / новини / змагання / КС 2024 Сен-Мор: Українське дербі в особистих змаганнях і шосте місце команди шпажистів

Ігор Рейзлін впевнено розпочав змагання, вигравши спочатку п’ять з шести боїв у своїй групі, а потім ще два поєдинки в попередньому турі прямого вибування – в китайця Сю Юйханя  (15:13) та молодшого співвітчизника Андрія Опанасенка (15:9).

Ще одне українське дербі чекало на Рейзліна на старті основної сітки, де він змусив скласти зброю Нікіту Кошмана (15:6), який вигравши шість з шести боїв в “пулі” напряму вийшов у Таблицю 64.

В 1/16 40-річний киянин  зустрівся з олімпійським чемпіоном Лондона-2012 Рубеном Лімардо Гасконом з Венесуели. Доля поєдинку визначилася на пріоритеті, на жаль, на користь суперника (10:11).

Ще один український шпажист, який за підсумками першого дня змагань зумів пробитися до основної сітки, Євген Макієнко склав зброю в 1/32, поступившись чемпіону Європи-2019 Ювалю Шалому Фрейліху з Ізраїлю (11:15).

Двоє українців зупинилися в 1/64: Юрій Тараненко поступився Cон Мін Сону з Республіки Корея (13:15), перед тим вибивши з боротьби товариша по команді Михайла Краснюка (15:11), Роман Свічкар програв італійцю Джакомо Паоліні (12:13).

В 1/128 припинили боротьбу  Ян Сич – проти француза Гаетан Білли (5:15), Роман Самойлов  – проти Фон Хой Суна з Гонконгу (14:15) в 1/256: Павло Трофименко  – проти Ельміра Алімжанова з Казахстану (9:15), Дмитро Самойлов  – проти корейця Хо Ін Саба (12:15), не вийшов з групи Даніїл Кайбулаєв (1/6)

***

Наступного дня наш квартет (№15 світового рейтингу FIE) у складі Романа Свічкаря, Євгена Макієнка, Нікіти Кошмана та Андрія Опанасенка після перемоги на старті турніру над Гонконгом (45:30), в 1/8 зустрівся з 4-м номером посіву  Угорщиною. Підопічні Володимира Станкевича-старшого повели 5:1, згодом довели перевагу навіть до двозначної цифри (32:19) і впевнено перемогли (45:39).

Українці були попереду й у чвертьфіналі проти майбутніх бронзових призерів змагань представників Казахстану. Але цього разу втримати перевагу, на жаль, не вдалося. Усе вирішилося в останньому поєдинку, до якого наша команда підійшла з “-1” і відігратися не змогла (37:45).

У нижній частині сітки наші шпажистки перемогли срібних призерів Кубка світу в Тбілісі чехів (36:30) та поступилися володарям бронзи останнього чемпіонату світу венесуельцям (29:32).

Шпага, чоловіки (особисті)Шпага, чоловіки (командні)