Головна / новини / змагання / КУ 2024 Київ: Переможний дух Харкова і золота формула Львова
КУ 2024 Київ: Переможний дух Харкова і золота формула Львова

Харківську ШВСМ представляли на цьому турнірі  Євгеній Горбачук, Павло Лиманський, Андрій Опанасенко та Богдан Свічкар.

Відзначимо, що непросто дався майбутнім чемпіонам перший поєдинок в олімпійці, вони всього одним уколом на пріоритеті перемогли за вхід в четвірку юну команду «Армієць» (43:42). В 1/2 харків’яни взяли гору над командою з двома медалістами особистої першості Нікітою Кошманом і Максимом Перчуком (45:39). У фіналі від самого початку заволодівши ініціативою, так і не дозволили себе наздогнати команді ЦСК ЗСУ (45:35).

У поєдинку за третє місце досвід в особі Назарія Андреюка, Юрія Тараненка, Руслана Тимошенка та Даніїла Гойди (ДШВСМ) переміг молоду команду КМШСМ (45:43).

***

На найвищу сходинку п’єдесталу пошани серед жінок зійшла збірна Львова у складі юних Аліни Дмитрук та Анни Максименко, а також досвідчених Ксенії Пантелєєвої та Анастасії Івченко.

Львів’янки, які торік у такому ж складі вибороли бронзу Кубка України, впевнено дійшли до фіналу, де в рівній та напруженій боротьбі здобули перемогу над командою ЦСК ЗСУ (45:38).

У поєдинку за третє місце новоспечена володарка Кубка України в особистому заліку Джоан Фейбі Бежура разом з Інною Бровко, Марією Волошиною та Поліною Кулешовою після поразки одним уколом у півфіналі від майбутніх віцечемпіонок з ЦСК ЗСУ (36:37), взяли гору над КМШВСМ (45:23).

Шпага, чоловіки (командні)Шпага, жінки (командні)
1. ШВСМ – Харків (Євгеній Горбачук, Павло Лиманський, Андрій Опанасенко, Богдан Свічкар)
2. ЦСК ЗСУ (Євген Макієнко, Роман Свічкар, Ян Сич, Володимир Станкевич)