Сьогодні на чемпіонаті Європи з фехтування серед кадетів у місті Новий Сад (Сербія) шпажистки розіграли нагороди в командних змаганнях. Україна, кольори якої захищали Емілі Конрад, Олександра Романова та Ксенія Куштан, посіла шосте місце.
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/275370592_5775998289093288_713631306093590461_n-1024x746.jpg)
Наша команда розпочала боротьбу з впевненої перемоги в 1/16 над Великобританією (45:27), після чого у наступному поєдинку одним уколом взяла гору над Туреччиною (32:31). Але в 1/4 здолати опір представниць Ізраїлю, які у підсумку здобули бронзу, українським шпажисткам не вдалося (31:45).
В нижній частині турнірної сітки наші дівчата перемогли Польщу. Зауважимо, що долю поєдинку вирішив один укол. Бронзова медалістка в особистій першості Емілі Конрад виходила на доріжку на дев’ятий поєдинок за «-3», але змогла виграти свій двобій (10:6) і принесла Україні перемогу (44:43). У зустрічі за шосте місце наші спортсменки схрестили зброю з Угорщиною. Але цього разу відіграти відставання у два уколи заключному двобої не вдалося (41:44).
РЕЗУЛЬТАТИ:
Шпага, дівчата (командні) |
1. Італія 2. Іспанія 3. Ізраїль |
…6. Україна |