8 березня в українській столиці визначились переможець та призери Всеукраїнських змагань з фехтування на шпагах серед кадетів пам’яті Семена Колчинського. Відзначимо, що цього року турнір проходив у спортивній школі «Динамівець», яку багато років очолював заслужений тренер України та СРСР.
Найсильнішим з понад 80 спортсменів з 8 областей України, що взяли участь у змаганнях, став киянин Дмитро Плаксін. На шляху до найвищої сходинки п’єдесталу вихованець ДЮСШ «Армієць» змусив скласти зброю двох медалістів лютневого «Меморіалу Захарова»: у півфіналі – господаря доріжки Владислава Бальбузу – 15:8, у золотому двобої – Данила Безкоровайного із Закарпаття – 15:11.
Третє місце з Бальбузою розділив Данило Мазур із Хмельницького, який у своєму півфінальному поєдинку одним уколом проступився Безкоровайному – 14:15.
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/158300008_1230436014025468_8599627357540850445_o-1024x768.jpg)