Головна / новини / змагання / ЛМ Київ 2024: Юні шаблісти та шаблістки розіграли нагороди перших всеукраїнських змагань сезону

Найбільше нагород — дев’ять — здобули спортсмени з Києва, серед яких три перших місця, два других і чотири треті. На другому місці за кількістю медалей представники Олександрії, які вибороли п’ять нагород (2-2-1). Спортсмени з Вишневого мають чотири медалі (0-1-3). Фехтувальники з Черкас тричі підіймалися на п’єдестал, а учасники з Рівного та Одеси здобули по дві нагороди кожен.

Федерація фехтування України висловлює подяку спонсорам і партнерам змагань: Green Country English School, першому мультибрендовому інтернет-магазину фехтувального екіпірування «Masque», а також фехтувально-спортивному клубу «Ля Флєш» за підтримку турніру та чудові подарунки для всіх призерів.