Головна / новини / змагання / КУ 2024 Київ: Клод Юнес повертає чемпіонство, Дарія Миронюк поповнює колекцію новим титулом

Переможцем особистих змагань з фехтування на рапірах серед чоловіків став 35-річний львів’янин Клод Юнес. Учень Сергія Гаравського виграв всі п’ять поєдинків олімпійки з великою перевагою, щонайменше в вісім уколів, і зокрема фінальний бій в Єлізара Дирди (15:4).

19-річний миколаївець, відзначимо, таким чином обміняв минулорічну бронзу на срібло, на шляху до якого взяв одразу два реванші – в чвертьфіналі в земляка Артема Коржового (15:13) за поразку на чемпіонатах України серед юніорів та U-23 і в півфіналі в львів’янина Даниїла Гойди (15:11), якому він програв на цій же стадії на попередньому Кубку України.

Третю сходинку п’єдесталу пошани з Гойдою розділив киянин Дмитро Чучукало, який за вхід в двійку поступився Юнесу (5:15).

***

Повністю київським вийшов п’єдестал пошани у змаганнях з фехтування на рапірах серед жінок, які закривали сьогодні, 17 жовтня, перший день змагань на Кубку України в Києві. Дарія Миронюк, чинна віцечемпіонка Європи і чинна чемпіонка України, яка цього сезону вже встигла відзначитися золотом і бронзою на турнірах серії Satellite, поповнила свою колекцію новим трофеєм!

Відзначимо, що місце на п’єдесталі вихованка Алли та Дмитра Миронюків гарантувала собі перемогою одним уколом (13:12) в чвертьфіналі над володаркою Кубка України останніх двох років Аліною Полозюк, для якої, зазначимо, це був перший старт після перенесеної в міжсезоння операції.

Далі на Миронюк чекало два поєдинки с подругами по ДЮСШ «Армієць», а точніше два вражаючі камбеки від них. Анна Тараненко у півфіналі, поступаючись 8:14, зуміла скоротити розрив до 13:14, Ольга Сопіт перевернула рахунок з 5:12 на 14:13. Але в обох випадках останнє слово залишалося за Дарією (15:13 і 15:14). Третю сходинку п’єдесталу з Тараненко розділила Катерина Буденко зі столичного «Динамівця», яка в своєму півфіналі поступилася Сопіт (9:15).

Переможці та призери отримали ексклюзивні Кубки виготовлені на замовлення Генерального партнера Федерації фехтування України FAVBET.

Рапіра, чоловіки (особисті)Рапіра, жінки (особисті)