Головна / новини / змагання / КУ 2024 Київ: Нові титули для Юрія Цапа та Дар’ї Гонцової
КУ 2024 Київ: Нові титули для Юрія Цапа та Дар’ї Гонцової

Цікаво, що на п’єдестал пошани серед чоловіків зійшли ті самі чотири спортсмени, що і торік, коли змагання приймали Черкаси. Тільки розташувалися вони у підсумковому протоколі в іншому порядку.

Юрій Цап та Андрій Ягодка, які розіграли між собою золото не лише попереднього Кубка України, але й останнього чемпіонату України, цього разу зустрілися на стадії півфіналу. І на відміну від двох вище згаданих турнірів цього разу переможцем з рівного протистояння вийшов Цап (15:11). У фіналі підопічний Артема Скорохода та Юрія Марченка впевнено взяв гору над киянином Олексієм Стаценком (15:5) і таким чином оформив свою першу в кар’єрі особисту перемогу на Кубку України! Третю сходинку з Андрієм Ягодкою розділив і таким чином другий рік поспіль став бронзовим призером Кубка України ще один вихованець миколаївської школи фехтування Богдан Боговін, який у своєму півфіналі поступився Стаценку (7:15).

***

Дар’я Гонцова, підопічна Людмили Шкалікової та Нікіти Нікітіна без поразок пройшла груповий етап, і отримавши другий номер посіву, продовжила впевнено крокувати турнірною сіткою. Цікаво, що останні три поєдинки 22-річна шаблістка з Черкас виграла з однаковим рахунком 15:8: в 1/4 – в Анастасії Цап, в 1/2 – у Софії Головкіної, у фіналі – у володарки Кубка України-2023 Олександри Бондар з Миколаєва.

Третю сходинку п’єдесталу з черкащанкою Головкіною розділила одеситка Валерія Моренець-Кубанська, яка у своєму півфіналі поступилася Бондар (6:15).

Шабля, чоловіки (особисті)Шабля, жінки (особисті)