Головна / новини / змагання / КС 2024 ЕЛЬ-ФУДЖАЙРА: Влада Харькова за крок від п’єдесталу і 10-те місце шпажисток в командній першості
Фото EVA PAVÍA #BizziTeam, FIE

Учениця Дмитра Рейзліна, маючи в «пулі» дві перемоги в п’яти боях, аби потрапити в Таблицю 64, змушена була провести ще дві зустрічі в попередньому турі прямого вибування і виграла їх – в Гайї Кафоріо з Італії (15:14) та китаянки Лю Чан (15:11).

В основній сітці Харькова стартувала з перемоги над дворазовою чемпіонкою світу кореянкою Сон Се Ра (15:10), далі змусила скласти зброю співвітчизницю останньої Лім Те Хі (15:7), а за вхід у вісімку взяла гору над віцечемпіонкою Олімпіади-2016 і володаркою двох особистих золотих нагород ЧС Росселлою Ф’ямінго (15:9).

Зупинила Владу за крок від п’єдесталу інша італійка Альберта Сантуччо(7:15), у колекції якої є медалі усіх найбільших форумів: ЧЄ, ЧС, Європейських та Олімпійських ігор.

Відзначимо, що для 27-річної шпажистки з Києва це друге в кар’єрі потрапляння до вісімки найсильніших на рівні Кубків світу і Гран-прі після шостого місця в травні 2023 року в Колумбії.

Другим найкращим результатом серед представниць України в ОАЕ стало 16-те місце Олени Кривицької, яка в 1/32 взяла реванш в італійки Джулії Ріцці (10:9) за поразку на Гран-прі в Калі, далі змусила скласти зброю «нейтральну спортсменку» Іріну Охотнікову (15:11), але у поєдинку за вхід у вісімку поступилася майбутній бронзовій медалістці турніру Ор’ян Малло-Бретон з Франції (9:15).

Стадією раніше зупинилася Джоан Фейбі Бежура, програвши віцечемпіонці світу-2022 Александрі Ндоло з Кенії (9:15).

В 1/32 фіналу склали зброю ще дві представниці України. Дар’я Варфоломеєва, яка після «пулі» (5/6) напряму кваліфікувалася в Таблицю 64, поступилася Алії Люті з Франції (13:15), Інна Бровко – іншій француженці Александрі Луіс Марі (8:15).

В 1/128 завершили боротьбу: Анастасія Самко – проти кореянки Чхве Ін Джон (10:15), Анна Максименко – проти Тамакі Терями з Японії (11:15), Емілі Конрад – проти американки Наталії Тобі (12:15), Єва Мазур – проти “нейтральної спортсменки” Яни Бекмурзової (7:15). Не змогли подолати груповий тур Дарина Заболотна (1/6) та Міра Юсеф (1/6).

***

Наступного дня в командних змаганнях наш жіночий квартет у складі Влади Харькової, Джоан Фейбі Бежури, Олени Кривицької та Дар’ї Варфоломеєвої після поразки в рівній боротьбі у поєдинку за вхід у вісімку  майбутнім бронзовим призеркам турніру швейцаркам (40:45), продовжив боротьбу в нижній частині сітки. Там підопічні Богдана Нікішина перемогли Японію (45:33) та Швецію (45:36), після чого поступилися Угорщині (41:45) і завершили турнір на 10-му місці.

Шпага, жінки (особисті) Шпага, жінки (командні)