У вівторок, 23 липня, на головний старт чотириліття з Центрального залізничного вокзалу у Києві вирушили шпажистки та тренери збірної команди України. На нашу команду разом з представниками греко-римської боротьби та дзюдо чекає шлях залізничним сполученням за маршрутом Київ-Варшава з подальшим перельотом до столиці XXXIII Літніх Олімпійських ігор – Парижа.
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-24_01-02-14-1-1024x682.jpg)
Провести українських шпажисток Олену Кривицьку, Джоан Фейбі Бежуру, Владу Харькову та Дар’ю Варфоломеєву на мультиспортивний форум приїхали рідні, друзі, а також державний тренер штатної команди національної збірної України з фехтування Дмитро Моргун.
На урочистих проводах, організованих для команди Національним олімпійським комітетом України, також були присутні представники фізкультурно-спортивних товариств, національних федерацій та журналісти, які мали можливість дізнатися про те, як проходила підготовка до змагань та як почуваються спортсмени напередодні Парижа-2024.
Відзначимо, що перон, з якого вирушав потяг з майбутніми учасниками Ігор, був тематично оформлений Укрзалізницею, а вагони, в яких вони їхали позначені як «Олімпійські». Проводжали спортсменів під гімн олімпійської команди України!
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_4378-1024x682.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_4432-1024x682.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_4527-1024x682.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_4827-1024x682.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_5250-1024x819.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_5268-1024x819.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2024/07/IMG_5225-1024x682.jpg)